Bramy rezydencjalne

Bramy rezydencjalne tzw. podwójne zaczynają się od szerokości 4,5 m. Wykonane są z tych samych elementów co bramy garażowe. Jednak ich wymiary oraz waga wymuszają zastosowanie mocniejszych elementów nośnych oraz specjalnych wzmocnień panela.

Brama rezydencjalna wykonana jest z panela o grubości 40 mm.

Panel wykonany jest ze stali galwanizowanej ze wzmocnieniami na zawiasy, jest antykorozyjny i termoizolacyjny, wypełniony pianką poliuretanową. Współczynnik przenikalności cieplnej bramy wynosi 0,94 W/m2K.

CHARAKTERYSTYKA PANELA

Firma SAQEL stosuje panel wyłącznie antykorozyjny i termoizolacyjny z dodatkową uszczelką wklejoną wzdłuż, co pozwala w 100% zachować szczelności bramy. Ma grubość 40 mm i wykonany jest ze stali galwanizowanej. Wypełniony jest pianką poliuretanową, a jego współczynnik przenikalności cieplnej dla panela, wynosi 0,94 W/m2K.

Standardowo panele do bram występują w kolorze białym i brązowym gdzie strona wierzchnia panela posiada strukturę wooodgrain a wewnętrzna jest w kolorze białym o strukturze stucco.

W ofercie posiadamy również panele drewnopodobne w kolorach : złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, mahoń, winchester oraz grafit gdzie zewnętrzna strona panela posiada gładką strukturę a wewnętrzna jest koloru białego o strukturze stucco.

Taki zestaw pozwala na dopasowanie koloru bramy do stolarki okiennej.

panele-kolory-png
Panele posiadają różne przetłoczenia.

 

panele-tloczenia-pmg

 

Na indywidualne zamówienie klienta jest możliwość doboru dowolnego koloru panela zgodnie z szeroką gamą kolorystyczną – paletą RAL

paleta-ral

 

OPIS PROFILI ORAZ CZĘŚCI MECHANICZNYCH

Prowadzenia paneli do bram wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Elementy nośne – rolki na łożyskach oblane są wysokiej jakości polimerami co wpływa na płynność pracy i łatwość obsługi. Elementem, który pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie bramy jest sprężyna skrętna na wałku, która zapewnia niezawodną pracę przez bardzo długi okres czasu.

brama-rezydencjalna

 

 

Uszczelnienia (boczne, dolne i nadprożowe) na całym obwodzie bramy zapewniają całkowitą ochronę przed stratami ciepła.

uszczelka

Firma SAQEL posiada bardzo szeroką gamę akcesoriów oraz automatykę do bram.

Prosimy o zapoznanie się z nimi w dziale akcesoria i napędy.

Bramy wraz z automatyką objęte są 2 letnią lub dłuższą gwarancją*.

Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Zapraszam do galerii zdjęć bram garażowych.

*dotyczy wybranych modeli

TP

Partnerzy