Bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe firmy SAQEL wykonane są z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych wyłącznie od renomowanych zachodnich producentów paneli oraz akcesoriów niezbędnych do ich produkcji. Bramy te mają szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie wielorodzinnym, szeregowym jak i domach wolnostojących.
Bramy segmentowe charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Posiadają właściwości termoizolacyjne i antykorozyjne, co zdecydowanie wpływa na komfort i długość ich użytkowania. Bramy te mogą być otwierane ręcznie lub elektrycznie za pomocą napędów sterowanych pilotem lub sterowników stacjonarnych.

CHARAKTERYSTYKA PANELA

Stosowany przez nas panel jest antykorozyjny i termoizolacyjny z dodatkową uszczelką wklejoną wzdłuż, co pozwala w 100% zachować szczelności bramy. Panel ma grubość 40 mm i wykonany jest ze stali galwanizowanej. Wypełniony jest pianką poliuretanową a jego współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 0,94 W/m2K.

Standardowo panele do bram występują w kolorze białym i brązowym gdzie strona wierzchnia panela posiada strukturę woodgrain a wewnętrzna jest w kolorze białym o strukturze stucco.

W ofercie posiadamy również panele drewnopodobne w kolorach: złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, mahoń, winchester oraz grafit gdzie zewnętrzna strona panela posiada gładką strukturę a wewnętrzna jest koloru białego o strukturze stucco.
Taki zestaw paneli pozwala na dopasowanie koloru bramy do stolarki okiennej.

Panele posiadają różne przetłoczenia.

Na indywidualne zamówienie klienta jest możliwość doboru dowolnego koloru panela zgodnie z szeroką gamą kolorystyczną  – paletą RAL

paleta-ral

OPIS PROFILI ORAZ CZĘŚCI MECHANICZNYCH

Prowadnice paneli do bram wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Elementy nośne – rolki na łożyskach oblane są wysokiej jakości polimerami co wpływa na płynność pracy i łatwość obsługi. Elementem, który pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie bramy jest sprężyna skrętna na wałku, która zapewnia niezawodną pracę przez bardzo długi okres czasu.

stelaz

 

Uszczelnienia (boczne, dolne i nadprożowe) na całym obwodzie bramy zapewniają całkowitą ochronę przed stratami ciepła.

uszczelka

Firma SAQEL posiada bardzo szeroką gamę akcesoriów oraz automatykę do bram.

Prosimy o zapoznanie się z nimi w dziale akcesoria i napędy.

Bramy wraz z automatyką objęte są 2 letnią lub dłuższą gwarancją*.

Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Zapraszam do galerii zdjęć bram garażowych.

*dotyczy wybranych modeli

 

TP

Partnerzy