Bramy przemysłowe

Produkujemy segmentowe bramy przemysłowe panelowe oraz bramy aluminiowe z przeszkleniem. Bramy tego typu mają zastosowanie w obiektach przemysłowych, halach, magazynach itd. Jesteśmy wstanie przystosować bramę do każdego rodzaju otworu oraz specyfiki obiektu jak wysokie nadproże lub skośny dach.

CHARAKTERYSTYKA PANELA

Stosowany przez nas panel jest antykorozyjny i termoizolacyjny. Grubość panela 40 mm i wykonany jest ze stali galwanizowanej z wzmocnieniami na zawiasy. Wypełniony jest pianką poliuretanową a jego współczynnik przenikalności cieplnej wynosi U = 0,94 W/m2K.

Oferujemy panele z przetłoczeniem gdzie przetłoczenie występuje co 100 mm.
Standardowo panele do bram występują w kolorze białym 9002, brązowym 8014, srebrnym 9006, czerwony 3000, niebieskim 5010, zielonym 6005, antracyt 7016. Strona wierzchnia panela oraz wewnętrzna posiada strukturę stucco.

panele-przemyslowe

 

OPIS PROFILI ORAZ CZĘŚCI MECHANICZNYCH

Prowadzenia paneli do bram wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Elementy nośne – rolki na łożyskach oblane są wysokiej jakości polimerami co nadaje niepowtarzalną płynność pracy i łatwość obsługi. Elementem, który pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie bramy jest sprężyna skrętna na wałku, która zapewnia niezawodną pracę przez bardzo długi okres czasu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każda brama wyposażona jest standardowo w zabezpieczenia w skutek zerwania liny oraz pęknięciu sprężyny nośnej. Końce bram zabezpieczone są sprężynowymi odbojnikami.

 

Uszczelnienia (boczne, dolne i nadprożowe) na całym obwodzie bramy zapewniają całkowitą ochronę przed stratami ciepła.

brakam-przemyslowa1 brakam-przemyslowa2

 

Posiadamy bardzo bogatą gamę akcesoriów oraz automatykę do naszych bram. Prosimy o zapoznanie się z nimi w dziale akcesoria i napędy.

Bramy wraz z automatyką objęte są 2 letnią gwarancją.

Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Zapraszam do galerii zdjęć bram przemysłowych.

TP

Partnerzy